top of page

RİSK ALMAYIN - EN İYİSİNİ SEÇİN

smartflow.jpg

Veritas Denizcilik Ltd'e hoşgeldiniz.  Dünya'ca ünlü üreticilerin seçildiği ve yıllardır en iyi malzeme ve sistemlerin 2008 'den bugüne tedariğinin yapıldığı yerdesiniz. 

Akaryakıt, Kimyasal Madde, LNG ve LPG, Amonyak, Asit, Asfalt  transferlerinizde riske girmeyin, daima sertifikalı ve standartlara uygun ürünlerimizi seçin.

Liman terminali, üretim tesisi, yeni inşa gibi riske yer olmayan tüm projelerinizde bizi tercih edin.

Konusunda uzman ve tecrübeli kadromuz size en iyi ve en doğru ürün seçiminde yardımcı olarak, risk almadan en güvenli şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayacak.

Önde gelen şirketler genellikle fiyatlandırma gücü, marka tanıma ve sadık bir müşteri tabanı gibi çeşitli avantajlara sahiptir. Bir endüstride hakim bir konuma ulaşmak zaman alır ve bu liderlik pozisyonunu sürdürmek devam eden bir çabadır. Sanayimizin daha da kaliteli ürünler üretmesi için  VERİTAS olarak ihtiyaçlara doğru ürünler ve sistemlerle yardımcı olabilmek ana hedefimizdir.  Müşterilerimizin en doğru ve en iyi ürünlere, en iyi şartlarda bizim aracılığımızla ulaşmaları, bizim motivasyon kaynağımızdır.

KENDİ ATÖLYEMİZDE, İSTANBUL'DA  ARTA ARMATUREN MARKA 

DRY BREAK VE BREAKAWAY KAPLİNLER İÇİN  SERVİS VE TEST HİZMETİ VERİYORUZ

GEMİDEN GEMİYE  LNG  TRANSFERİ   

GUTTELING KOMPOZİT HORTUMLARI DÜNYA LİDERİDİR 

CIMG0121.JPG

YALOVA, MART 2023 , ARTA BREAKAWAY KAPLİN MONTAJIMIZ

ARTA  DÜNYA LİDERİDİR

ARTA YALOVA 2023 MART.jpg
bottom of page